خدمات برنامه نویسی شرکت داده پرداز باهر ارس

طراحی، توسعه و پشتیبانی وب سایت

خدمات طراحی توسعه و پشتیبانی وب‌سایت

 

مقدمه

امروزه  در هر خانه و محل کاری حداقل یک دستگاه کامپیوتر و موبایل وجود دارد و افراد به اشکال گوناگون به اینترنت دسترسی دارند. بنابراین صاحبان مشاغل سعی می‌کنند در کنار ارائه خدمات به روش‌های گوناگون سنتی یک وب‌سایت نیز داشته باشند. پس داشتن یک وب‌سایت برای هر شغلی یک امر ضروری و غیرقابل‌اجتناب است.

تبلیغ آنلاین نسبت به تبلیغ سنتی گستره بیشتری را با کمترین هزینه شامل می‌شود. وب‌سایت شما به‌منزله اعتبار شما در فضای آنلاین است.

با حضور مرتب در فضای آنلاین و با اتخاذ استراتژی‌های مناسب در این عرصه می‌توانید به کسب‌وکارتان رونق بیشتری بدهید.

در ادامه به برخی از دلایل اهمیت وب سایت اشاره می کنیم.

 

وقت شما و مشتریانتان قبل و هنگام خرید هدر نمی‌رود.

امروزه افراد درعین‌حال که مشغله زیادی دارند، هوشمند نیز هستند. آن‌ها ترجیح می‌دهند تا به‌جای مراجعه فیزیکی به فروشگاه‌ها از جستجو در اینترنت شروع کنند و درباره برند، ویژگی محصولات، قیمت‌ها اطلاعات کافی به دست آورند و همچنین محصولات را در فروشگاه‌های مختلف باهم مقایسه کنند.

اگر وب‌سایت خوبی بنا کرده باشید، برند شما دهان‌به‌دهان می‌چرخد و معروف می‌شوید. بنابراین یک وب‌سایت خوب بدون توجه به اندازه شرکتتان، علاوه بر اعتباری که به شما می‌بخشد می‌تواند تأثیر مثبتی بر روی کاربرانتان داشته باشد. 

 

 

مشتریان انتظار دارند تا یک وب‌سایت داشته باشید.

مشتریان شما دوست دارند که یک وب‌سایت داشته باشید و در آن اطلاعات مفید و سودمند برای آن‌ها فراهم کنید. شما هم سعی کنید این انتظار آن‌ها را برآورده سازید و با ایجاد یک وب‌سایت، 24 ساعت شبانه‌روز، 7 روز هفته و 365 روز سال برای آن‌ها سودمند بوده و رضایت خاطر آن‌ها را جلب کنید.

 

جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی با پاسخ به سؤالات متداول

آیا وقت خود را صرف پاسخ به سؤالات تک‌تک کاربرانتان می‌کنید؟ این کار وقت و انرژی شما و مخاطبانتان را به‌شدت هدر می‌دهد. در وب‌سایتتان یک صفحه با عنوان سؤالات متداول داشته باشید و به سؤالاتی که اکثراً توسط کاربران مطرح می‌شود جواب دهید و کاربران را برای دریافت پاسخ سؤالاتشان به آنجا ارجاع دهید. با این کار علاوه بر اینکه از اتلاف وقت و انرژی خو و کاربرانتان جلوگیری می‌کنید، بازدید از صفحات مختلف سایت را نیز افزایش می‌دهید.

 

 

همیشه برای کمک به مشتریانتان در دسترس هستید.

داشتن یک وب‌سایت مخصوصاً برای کسب‌وکارهای کوچک بسیار مهم و اساسی است. مشتریان فعلی و سایر افراد ممکن است بخواهند به وب‌سایت شما سر بزنند و درباره محصولات جدید و ویژگی‌های آن‌ها از مطالب موجود در وب‌سایت اطلاعاتی کسب کنند.امروزه استراتژی‌های مختلفی برای تبلیغ آنلاین وجود دارد که با بررسی آن‌ها استراتژی مناسب برای کسب‌وکارتان را پیدا می‌کنید. اهمیت دیگر وب‌سایت این است که می‌توانید به یک برند در فضای آنلاین تبدیل شوید.

 

ارائه محصول هرچه بهتر انجام می‌شود.

وب‌سایت می‌تواند نقطه تماس برند شما و مشتریانتان باشد. می‌توانید ویژگی‌های محصول جدید را معرفی کنید. نظرات مشتریانتان را نمایش دهید. طریقه استفاده از محصول را به شکل ویدئوهای کوتاه و یا پی‌دی‌اف قرار دهید. این‌ها و بسیاری از کاره‌ای دیگر را می‌توانید در صفحات وب‌سایتتان انجام دهید و در معرض دید مشتریانتان قرار دهید تا هر آنچه را که لازم دارند به دست بیاورند.

 

بر ارزش و اعتبار کسب‌وکارتان افزوده می‌شود.

یک سایت با طراحی خوب، با اطلاعات به‌روز و مفید برای کاربران، می‌تواند به‌طور چشمگیری بر ارزش و اعتبار برند و کسب‌وکارتان تأثیر بگذارد. برای موفقیت در بازارهای گسترده باید یک وب‌سایت پیشرفته‌ای داشته باشید. به یاد داشته باشید که اطلاعات مفید و سودمند برای کاربران، آن‌ها را بیشتر و بیشتر به سمت وب‌سایت شما خواهد کشاند.

  

گوی سبقت را از رقبایتان بربایید.

اگر رقیب شما وب‌سایت برای کسب‌وکارش دارد، چرا شما نداشته باشید؟ با ایجاد یک وب‌سایت از قافله عقب نمانید. اما به خاطر داشته باشید که داشتن یک وب‌سایت کافی نیست. باید طراحی آن نیز به شکل مطلوبی انجام‌شده باشد و باید نکات مهم بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (سئو) نیز در آن به‌خوبی رعایت شده باشد.

 

شبکه‌ها اجتماعی کافی نیستند.

اگر فکر می‌کنید صفحه اینستاگرام یا فیس بوک و صفحه سایر شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌وکارتان کافی است، لطفاً عمیق‌تر فکر کنید. ممکن است رقبایتان نیز آن صفحات را داشته باشند. اگر یک وب‌سایت داشته باشید و در همه جه حتی در شبکه‌های اجتماعی آدرس آن را قرار دهید و مخاطبانتان را به وب‌سایت هدایت کنید بر ارزش و اعتبار وب‌سایتتان اضافه می‌شود.

 

دیده شدن در نتایج جستجو

بیشتر از 90% ترافیک وب‌سایت‌ها از طریق صفحه نتایج موتورهای جستجو ایجاد می‌شود. اگر وب‌سایتتان را برای سئو بهینه کنید در صفحه نتایج موتورهای جستجو دیده خواهید شد و هر روز متریان زیادی پیدا خواهید کرد. در بین موتورهای جستجو، گوگل سهم زیادی در جستجوهای انجام‌شده دارد. بنابراین سعی کنید بیانیه‌های گوگل درباره بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها برای سئو را جدی بگیرید.

 

نرخ بازگشت بالای سرمایه، نرخ تبدیل بالا، نرخ کلیک بالا و فروش بیشتر

در عصر تحول دیجیتال، داشتن یک وب‌سایت امری غیرقابل‌اجتناب است. از طرفی ابزارهای زیادی برای ساخت یک وب‌سایت در دسترس هستند. با داشتن یک وب‌سایت بهینه‌شده برای موتورهای جستجو در هر کسب‌وکاری که هستید، می‌توانید مخاطبین زیادی را جذب کرده و از سرمایه‌گذاری خود نتیجه مطلوب بگیرید.

 

در آن‌طرف مرزها دیده شوید.

با داشتن یک وب‌سایت، مرزهای جغرافیایی را به‌راحتی پشت سر می‌گذارید و در همه جای دنیا دیده می‌شوید.

 

سخن پایانی

این‌ها برخی از دلایلی بودند که بر اهمیت داشتن یک وب‌سایت تأکید داشتند. اگر با خواندن آن‌ها متقاعد به داشتن یک وب‌سایت شده‌اید فرصت را از دست نداده و همین حالا اقدام کنید.

در شرکت داده‌پرداز باهر ارس خدمات طراحی توسعه و پشتیبانی وب‌سایت با به‌کارگیری تیم حرفه‌ای، انجام می‌شود. اگر قصد سفارش وب‌سایت را دارید یا در زمینه طراحی وب‌سایت تخصص دارید، همین‌الان تماس بگیرید.

دیدگاهها ۰
لطفا قبل از طرح هر گونه پرسشی، سوال مورد نظر خود را در بخش سوالات متداول جستجو کنید.
طرح دیدگاه
CAPTCHA