سئوی پیشرفته

سئوی پیشرفته به آن دسته‌بندی از سئو اطلاق می‌شود که به تخصص نیاز دارد و از فردی به فرد دیگر تفاوت دارد. به‌عبارت‌دیگر می‌توان گفت که شما به‌عنوان یک سئو کار در روزهای اول این مهارت‌ها را بلد نبودید.این شاخه از سئو در موضوعات مختلف سئو ازجمله الگوریتم‌های موتورهای جستجو عمیق‌تر می‌شود. 

در این بخش مهم‌ترین مقالات و پست‌ها درزمینهٔ سئوی پیشرفته ارائه می‌شود.

پستها
توصیه های مهم گوگل برای سئوی وب‌ سایت در سال ۲۰۲۲

امیر نجفی انامقی ۲۱ اسفند ۱۴۰۰


الگوریتم‌های گوگل هرسال تغییر می‌کنند، صاحبان مشاغل، وب‌سایت‌ها و وب مسترها نیز باید از این تغییرات مطلع باشند تا در صفحه نتایج جستجو، رتبه مناسبی را کسب کنند.

طراحی مناسب و سئوی صفحه سوالات متداول

امیر نجفی انامقی ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱


صفحه سوالات متداول هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است. زیرا جواب بسیاری از سوالات در داخل این صفحه است. در این مقاله نکاتی را معرفی می کنیم تا صفحه سوالات متداول مفید و بهینه ای داشته باشید تا از این طریق رتبه مناسبی در موتورهای جستجو کسب کرده و ترافیک بیشتری جذب کنید.

نرخ کلیک چیست؟ ۳ سیگنال بسیار مهم مبتنی بر کلیک در سئو

امیر نجفی انامقی ۲۴ خرداد ۱۴۰۱


هر آنچه درباره نرخ کلیک (Click through rate) لازم است بدانید و تأثیر آن در سئو و راهکارهای افزایش رتبه از طریق کلیک را از زوایای گوناگون بررسی می‌کنیم.

ترفندهای سئوی نقشه سایت برای بهتر دیده شدن در موتورهای جستجو (آپدیت ۲۰۲۴)

امیر نجفی انامقی ۰۵ آذر ۱۴۰۲


نقشه سایت برای طراحان وب‌سایت، سئوکاران و موتورهای جستجو در درک بهتر ساختار وب‌سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این پست ترفندهای مهم سئوی سایت را ارائه می‌دهیم.

بودجه خزش چیست؟ راههای بهینه سازی crawl budget

امیر نجفی انامقی ۱۰ بهمن ۱۴۰۲


در این پست با مفهوم بودجه خزش و اهمیت آن در بهبود سئو وب‌سایت‌ آشنا می‌شوید. با خواندن این پست، می‌توانید بهبود در دسترسی و ایندکس صفحات مهم وب‌سایت خود در موتورهای جستجو را تجربه کنید و رتبه‌بندی وب‌سایت خود را بهبود دهید.

دیدگاهها ۰
لطفا قبل از طرح هر گونه پرسشی، سوال مورد نظر خود را در بخش سوالات متداول جستجو کنید.
طرح دیدگاه
CAPTCHA