خدمات سئو

SEO سرواژه کلمات Search Engine Optimization فرایند جذب ترافیک برای وب سایت با قرار دادن آن در صفحه اول نتایج ارگانیک موتورهای جستجو است. سیگنالهای متعددی وجود دارد که با رعایت همه آنها سایتتان در صفحه نخست موتورهای جستجو قرار می گیرد.  

بلی، کسب و کار شما به سئو نیاز دارد. با سرمایه گذاری روی سئو به طور طبیعی در نتایج موتورهای جستجو دیده خواهید شد و نیاز به تبلیغات پولی (PPC)نخواهید داشت. البته بهینه سازی صفحات وب برای موتورهای جستجو به مهارت خاصی نیاز دارد. اگر به طور طبیعی در صفحه نتایج موتورهای جستجو بالا بیایید، 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز از آن سود خواهید برد. 

مهمترین نکته در سئوی سایت این است که بدانید کاربران چگونه جستجو می کنند. اگر عبارتی که کاربر در کادر موتور جستجو وارد می کند در سایت شما نیز به کار رفته باشد، سایت شما بیشتر مد نظر کاربران قرار خواهد گرفت. 

سازوکار اصلی سئو عبارت است از بهینه‌سازی صفحات وب‌سایت، انجام تحقیقات کلمات کلیدی و کسب لینک‌های ورودی. به‌طورکلی می‌توانید نتایج تلاش‌های SEO را زمانی که صفحه وب توسط یک موتور جستجو خزیده و فهرست بندی شد، مشاهده کنید.

بااین‌حال، راه‌های زیادی برای بهبود سئوی صفحات سایت وجود دارد. موتورهای جستجو به دنبال عناصری ازجمله تگ عنوان، کلمات کلیدی، برچسب‌های تصویر، ساختار لینک داخلی و لینک‌های ورودی (بک لینک‌ها) هستند.

موتورهای جستجو همچنین به ساختار و طراحی سایت، رفتار بازدیدکنندگان و سایر عوامل خارجی و خارج از سایت نگاه می‌کنند تا تعیین کنند که رتبه سایت شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو SERP)) چه رتبه‌ای داشته باشد.

جستجوی ارگانیک به شخصی اطلاق می‌شود که جستجویی را از طریق یک موتور جستجو انجام می‌دهد و روی یک نتیجه بدون پرداختِ هزینه کلیک می‌کند. جستجوی ارگانیک یک کانال بازاریابی جستجو است که می‌تواند به‌عنوان بخشی از بازاریابی ورودی برای افزایش ترافیک وب‌سایت مورداستفاده قرار گیرد.

امروزه در سئو، شما نمی‌توانید کلمات کلیدی را برای جذب کاربران به وب‌سایتتان انباشت کنید. این کار درواقع به سئوی وب‌سایت شما آسیب می‌رساند زیرا موتورهای جستجو آن را به‌عنوان یک کار نامناسب تشخیص می‌دهند. امروزه، شما باید از کلمات کلیدی خود در محتوای خود به‌گونه‌ای استفاده کنید که غیرطبیعی یا اجباری به نظر نرسد. همه‌چیز به طول کلمه کلیدی و مقاله شما بستگی دارد.

استراتژی بازاریابی سئو یک برنامه جامع برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو است. سئوی موفق شامل دو استراتژی است: استراتژی های درون صفحه (on-page)که از کلمات کلیدی مبتنی بر هدف استفاده می کند و استراتژی های خارج از صفحه (off-page) که لینک های ورودی از سایر وب سایت ها به دست می آورند

 

قبل از ایجاد یک صفحه سایت یا پست وبلاگ جدید، احتمالاً به این فکر می‌کنید که چگونه کلمات کلیدی خود را در پست خود بگنجانید. این خوب است اما نباید تنها تمرکز یا حتی تمرکز اصلی شما باشد. هر زمان که محتوا تولید می‌کنید، تمرکز شما باید روی هدف مخاطبان باشد، نه اینکه چند بار می‌توانید یک کلمه کلیدی (چه بلند یا کوتاه) را در محتوای خود قرار دهید.

 

برای همسو ماندن با نیات جستجوی کاربران و کسب رتبه خوب در درازمدت، استراتژی بازاریابی سئو خود را بر اساس موضوعات و نه کلمات کلیدی بسازید. اگر این کار را انجام دهید، خواهید دید که به‌هرحال می‌توانید به‌طور طبیعی محتوای خود را برای کلمات کلیدی مهم بهینه‌سازی کنید. درک مخاطبان هدف و آنچه موردعلاقه آن‌ها است، کلید جذب بازدیدکنندگان مرتبط به وب‌سایت شما از طریق موتورهای جستجو است. همچنین می‌توانید پیمانکاران استخدام کنید یا سئو را به آژانس‌های بازاریابی دیجیتال و سئو برون‌سپاری کنید.

دیدگاهها ۰
لطفا قبل از طرح هر گونه پرسشی، سوال مورد نظر خود را در بخش سوالات متداول جستجو کنید.
طرح دیدگاه
CAPTCHA