بازاریابی محتوا

پایه‌های سئو بر روی محتوا بنا شده است. اگر تمایل دارید که وب‌سایتتان در محیط رقابتی رتبه‌بندی شود باید برای آن محتوا تولید کنید. اما اگر می‌خواهید که در این میا ن رتبه مناسبی نیز داشته باشد باید استراتژی محتوای منحصربه‌فردی داشته باشید. محتوا اشکال متنوعی دارد: پست وبلاگی، صفحه جزئیات محصول، پی‌دی‌اف، ویدئو، انجمن‌های گفتگو و ... در حالت کلی هر آنچه برای مخاطب بر روی وب‌سایت قرار می‌دهید محتوا نامیده می‌شود.

بازاریابی محتوا، روش ایجاد محتوا برای جذب ترافیک بیشتر، آگاه‌سازی  و اطلاع‌رسانی و برند سازی است. در سئو، محتوای خوب می‌تواند باعث دریافت لینک شود که به‌نوبه‌ی خود برای جذب ترافیک بسیار مناسب است.   

پستها
معرفی ۲۷ روش جذاب برای بهتر نوشتن

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


در این مقاله ۲۷ نکته مهم درباره تلفیق سئو و نویسندگی را معرفی می کنیم.

چک لیست بازبینی محتوا

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


نکات مهم و ضوروری برای بازبینی محتوای تولید شده

طراحی مناسب و سئوی صفحه سوالات متداول

امیر نجفی انامقی ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱


صفحه سوالات متداول هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است. زیرا جواب بسیاری از سوالات در داخل این صفحه است. در این مقاله نکاتی را معرفی می کنیم تا صفحه سوالات متداول مفید و بهینه ای داشته باشید تا از این طریق رتبه مناسبی در موتورهای جستجو کسب کرده و ترافیک بیشتری جذب کنید.

تاثیر بازخورد (Feedback) در افزایش کیفیت محتوا و عملکرد

امیر نجفی انامقی ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲


محتوا تأثیر زیادی در جذب مخاطب دارد. وقتی با آخرین روش‌ها و ترفندهای سئو و تولید محتوا، محتوایی تولید شد باید دید که آیا نیازهای کاربر برآورده شده است؟ دریافت بازخورد (feedback) از کاربر، تحلیل آن‌ها، اعمال تغییرات بر اساس تحلیل‌های انجام‌شده و بررسی آثارِ تغییرات، ۴ مرحله مهم و اساسی در این زمینه هستند که در این پست آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

چک لیست ترفندهای نوشتن هدلاینها موثر برای جذب مخاطب (آپدیت ۲۰۲۴)

امیر نجفی انامقی ۱۹ آذر ۱۴۰۲


هدلاینها در جذب مخاطب و تبدیل آن‌ها به مشتری یا خریدار سهم بسزایی دارند. در این پست ترفندهایی را معرفی می‌کنیم که با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید تغییرات چشمگیری در جذب مخاطب داشته باشید.

دیدگاهها ۰
لطفا قبل از طرح هر گونه پرسشی، سوال مورد نظر خود را در بخش سوالات متداول جستجو کنید.
طرح دیدگاه
CAPTCHA