موتورهای جستجو

درک درست از عملکرد کوتورهای جستجو به ویژه گوگل، برای سئوکاران و افرادی که قصد دارند تا  رتبه محتوایشان ارتقاء یابد بسیار مهم است. برای داشت درک صحیح از نحوه عملکرد خزنده گوگل و نحوه ایندکس شدن صفحات توسط گوگل، آشنایی با مفاهیم اولیه موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است. از طرفی گوگل سالانه چندین بار الگوریتمهای خود را ارتقاء می دهد پس باید از آخرین بروز رسانی ها مطلع باشیم تا بتوانیم محتوای باکیفیت و مورد قبول موتورهای جستجو تولید کنیم.

در ادامه مقالاتی را درباره نحوه عملکرد موتورهای جستجو ارائه می دهیم. 

پستها
دلایل بازنویسی تگ عنوان توسط الگوریتمهای گوگل+راه حلها

امیر نجفی انامقی ۰۸ شهریور ۱۴۰۲


گوگل در برخی موارد اقدام به بازنویسی تگ عنوان (Title tag) وب سایتها می کند. در این مقاله به بررسی دلایل این امر می پردازیم و به ارائه بر خی راه حلها می پردازیم

توصیه های مهم گوگل برای سئوی وب‌ سایت در سال ۲۰۲۲

امیر نجفی انامقی ۲۱ اسفند ۱۴۰۰


الگوریتم‌های گوگل هرسال تغییر می‌کنند، صاحبان مشاغل، وب‌سایت‌ها و وب مسترها نیز باید از این تغییرات مطلع باشند تا در صفحه نتایج جستجو، رتبه مناسبی را کسب کنند.

نرخ کلیک چیست؟ ۳ سیگنال بسیار مهم مبتنی بر کلیک در سئو

امیر نجفی انامقی ۲۴ خرداد ۱۴۰۱


هر آنچه درباره نرخ کلیک (Click through rate) لازم است بدانید و تأثیر آن در سئو و راهکارهای افزایش رتبه از طریق کلیک را از زوایای گوناگون بررسی می‌کنیم.

معرفی موتورجستجوی جایگزین گوگل

امیر نجفی انامقی ۲۸ مهر ۱۴۰۱


موتورهای جستجو، نقش مهمی در یافتن نتایج از بین تعداد فراوان وب سایتها در اینترنت دارند. محبوبترین موتور جستجو گوگل است. اما جالب است بدانید که موتورهای جستجوی دیگری در دنیا وجود دارند که باید آنها را هم امتحان کنید.

دیدگاهها ۰
لطفا قبل از طرح هر گونه پرسشی، سوال مورد نظر خود را در بخش سوالات متداول جستجو کنید.
طرح دیدگاه
CAPTCHA