سئوی داخلی

One-page SEO یا سئوی داخلی، شاخه‌ای از سئو است که بیشتر بر روی اجزای صفحات از قبیل تگ‌های Html-Css و محتوا تأکید دارد تا با بهینه‌سازی این اجزا باعث جذب ترافیک از موتورهای جستجو گردد. Off-Page SEO (سئوی خارجی) در مقابل سئوی داخلی قرار دارد که بیشتر بر روی لینک سازی و سایر عوامل خارجی مؤثر بر سئوی سایت تأکید دارد. موارد مرتبط با سئوی داخلی در طول سالیان متعدد تغییر یافته است. بنابراین باید همیشه از آخرین اخبار و مقالات مرتبط با آن‌ها مطلع باشید.

در ادامه مقالات مرتبط با سئوی داخلی آورده شده است.  

پستها
چک لیست سئوی تصاویر برای جذب ترافیک بیشتر در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۰۴ بهمن ۱۴۰۰


کاربران تمایل دارند که در بین تصاویر نیز جستجو کنند. انجام درست سئوی تصاویر در وب سایت باعث بالارفتن رتبه سایت و افزایش ترافیک می شود. در این مقاله ترفندهای سئوی تصاویر را با چندین مثال ارائه می دهیم.

چک لیست سئوی تگ عنوان برای جذب ترافیک بیشتر در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۰۸ شهریور ۱۴۰۲


تگ‌ عنوان (Title tag) اگر به شکل مطلوب بهینه‌شده باشد می‌تواند نقش بسزایی در رتبه‌بندی و سئوی سایت داشته باشد. در این مقاله ۱۱ ترفند از جمله تأثیر اعداد، تاریخ، سوال، استفاده از عبارات کلیدی در تگ عنوان برای سئو و جذب ترافیک را معرفی می‌کنیم.

معرفی ۱۵ روش بی نظیر برای ایجاد انگیزه در کاربران

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


در این مقاله روشهای بی نظیری را برای علاقمند سازی کاربر به وب سایتتان معرفی می کنیم

چک لیست ترفندهای سئوی تگ متادیسکریپشن در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۰۶ شهریور ۱۴۰۲


تگ متایسکریپشن در رتبه‌بندی صفحات وب نقشی ندارد اما در جذب کاربر، افزایش ترافیک، دعوت به اقدام از اهمیت خاصی برخوردار است. در این پست به نکات مهمی درباره سئوی این تگ و اشتباهات رایج در نوشتن آن و همچنین دلایل بازنویسی این تگ توسط موتورهای جستجو اشاره می‌کنیم.

معرفی ۷ اشتباه رایج در سئوی داخلی و روشهای برطرف کردن آنها

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


اگر خواهان کسب رتبه برتر در گوگل هستید این ۷ اشتباه را در سئوی داخلی انجام ندهید.

معرفی ۲۷ روش جذاب برای بهتر نوشتن

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


در این مقاله ۲۷ نکته مهم درباره تلفیق سئو و نویسندگی را معرفی می کنیم.

چک لیست بازبینی محتوا

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


نکات مهم و ضوروری برای بازبینی محتوای تولید شده

نکات مهم و کلیدی E-A-T و YMYL

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


هر آن چه که لازم است درباره E-A-T و YMYL بدانید

چک لیست ویژگیهای مهم سایتهای فروشگاهی

امیر نجفی انامقی ۰۲ بهمن ۱۴۰۰


خرید و فروش آنلاین امروزه رواج بیشتری دارد. سئو یا بهینه سازی سایتهای فروشگاهی نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. در این مقاله نکات مهم در زمینه سئوی سایت فروشگاهی را ارائه می کنیم.

دلایل بازنویسی تگ عنوان توسط الگوریتمهای گوگل+راه حلها

امیر نجفی انامقی ۰۸ شهریور ۱۴۰۲


گوگل در برخی موارد اقدام به بازنویسی تگ عنوان (Title tag) وب سایتها می کند. در این مقاله به بررسی دلایل این امر می پردازیم و به ارائه بر خی راه حلها می پردازیم

طراحی مناسب و سئوی صفحه سوالات متداول

امیر نجفی انامقی ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱


صفحه سوالات متداول هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است. زیرا جواب بسیاری از سوالات در داخل این صفحه است. در این مقاله نکاتی را معرفی می کنیم تا صفحه سوالات متداول مفید و بهینه ای داشته باشید تا از این طریق رتبه مناسبی در موتورهای جستجو کسب کرده و ترافیک بیشتری جذب کنید.

نرخ کلیک چیست؟ ۳ سیگنال بسیار مهم مبتنی بر کلیک در سئو

امیر نجفی انامقی ۲۴ خرداد ۱۴۰۱


هر آنچه درباره نرخ کلیک (Click through rate) لازم است بدانید و تأثیر آن در سئو و راهکارهای افزایش رتبه از طریق کلیک را از زوایای گوناگون بررسی می‌کنیم.

کامل‌ترین چک لیست سئوی داخلی برای جذب ترافیک بیشتر در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۳۰ آذر ۱۴۰۱


با به‌کارگیری نکات ذکرشده در این چک‌لیست، ترافیک و رشد بیشتری را در سایت خود شاهد خواهید بود و سایت شما در گوگل رتبه برتر خواهد بود.

۲۵ وب سایت رایگان دانلود تصویر برای کسب‌ و کارهای مختلف

امیر نجفی انامقی ۲۰ مرداد ۱۴۰۲


تصاویر می‌توانند اگر درست و باکیفیت انتخاب شوند، گویاتر از هزاران کلمه باشند و در جذب ترافیک وب‌سایت یا وبلاگتان تأثیر زیادی داشته باشند. در این پست تعدادی از این وب‌سایت‌ها را برای دانلود تصویر معرفی می‌کنیم.

معرفی ۳۲ منبع برای یادگیری آنلاین سئو در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۲۶ شهریور ۱۴۰۲


باخبر ماندن از آخرین تغییرات سئو تنها راه دیده شدن در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو است. در این پست از داده پرداز باهر ارس، معتبرترین منابع برای یادگیری آنلاین سئو و تولید محتوا معرفی می شود.

چک‌ لیست سئوی داخلی فروشگاه‌های اینترنتی در ۲۰۲۴ + فیلم آموزشی

امیر نجفی انامقی ۲۴ مهر ۱۴۰۲


سئوی داخلی فروشگاه‌ اینترنتی موارد زیادی ازجمله جستجوی کلمات کلیدی، بهینه‌سازی محتوا، سئوی تصاویر، ویدئوی محصولات و تجربه کاربری را شامل می‌شود در این پست کامل‌ترین چک‌لیست سئوی سایت‌های فروشگاهی را برای جذب ترافیک و فروش بیشتر ارائه می‌دهیم.

چک لیست ترفندهای نوشتن هدلاینها موثر برای جذب مخاطب (آپدیت ۲۰۲۴)

امیر نجفی انامقی ۱۹ آذر ۱۴۰۲


هدلاینها در جذب مخاطب و تبدیل آن‌ها به مشتری یا خریدار سهم بسزایی دارند. در این پست ترفندهایی را معرفی می‌کنیم که با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید تغییرات چشمگیری در جذب مخاطب داشته باشید.

چک لیست کامل سئوی تگهای هدر (H Tags) برای جذب ترافیک بیشتر

امیر نجفی انامقی ۲۷ آذر ۱۴۰۲


تگ‌های هدر (H Tags) اگر جذاب نوشته شوند هم در جذب مخاطب تأثیر دارند و هم ازنظر سئو برای موتورهای جستجو سیگنال مهمی محسوب می‌شوند. در این پست نکات مهم در سئوی تگ‌های هدر را ارائه می‌دهیم.

دیدگاهها ۰
لطفا قبل از طرح هر گونه پرسشی، سوال مورد نظر خود را در بخش سوالات متداول جستجو کنید.
طرح دیدگاه
CAPTCHA