خدمات سئو
چک لیست سئوی تصاویر برای جذب ترافیک بیشتر در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۰۴ بهمن ۱۴۰۰


کاربران تمایل دارند که در بین تصاویر نیز جستجو کنند. انجام درست سئوی تصاویر در وب سایت باعث بالارفتن رتبه سایت و افزایش ترافیک می شود. در این مقاله ترفندهای سئوی تصاویر را با چندین مثال ارائه می دهیم.

خدمات سئو
چک لیست سئوی تگ عنوان برای جذب ترافیک بیشتر در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۰۸ شهریور ۱۴۰۲


تگ‌ عنوان (Title tag) اگر به شکل مطلوب بهینه‌شده باشد می‌تواند نقش بسزایی در رتبه‌بندی و سئوی سایت داشته باشد. در این مقاله ۱۱ ترفند از جمله تأثیر اعداد، تاریخ، سوال، استفاده از عبارات کلیدی در تگ عنوان برای سئو و جذب ترافیک را معرفی می‌کنیم.

خدمات سئو
معرفی ۱۵ روش بی نظیر برای ایجاد انگیزه در کاربران

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


در این مقاله روشهای بی نظیری را برای علاقمند سازی کاربر به وب سایتتان معرفی می کنیم

خدمات سئو
چک لیست ترفندهای سئوی تگ متادیسکریپشن در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۰۶ شهریور ۱۴۰۲


تگ متایسکریپشن در رتبه‌بندی صفحات وب نقشی ندارد اما در جذب کاربر، افزایش ترافیک، دعوت به اقدام از اهمیت خاصی برخوردار است. در این پست به نکات مهمی درباره سئوی این تگ و اشتباهات رایج در نوشتن آن و همچنین دلایل بازنویسی این تگ توسط موتورهای جستجو اشاره می‌کنیم.

خدمات سئو
معرفی ۷ اشتباه رایج در سئوی داخلی و روشهای برطرف کردن آنها

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


اگر خواهان کسب رتبه برتر در گوگل هستید این ۷ اشتباه را در سئوی داخلی انجام ندهید.

خدمات سئو
نکات مهم درباره اهمیت لینک سازی

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


در این مقاله درباره اهمیت لینک سازی و دریافت آن و تاثیر ساخت لینک بر سئوی سایت مطالبی را ارائه می کنیم

خدمات سئو
معرفی ۲۷ روش جذاب برای بهتر نوشتن

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


در این مقاله ۲۷ نکته مهم درباره تلفیق سئو و نویسندگی را معرفی می کنیم.

خدمات سئو
چک لیست بازبینی محتوا

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


نکات مهم و ضوروری برای بازبینی محتوای تولید شده

خدمات سئو
نکات مهم و کلیدی E-A-T و YMYL

امیر نجفی انامقی ۱۴ دی ۱۴۰۰


هر آن چه که لازم است درباره E-A-T و YMYL بدانید

خدمات سئو
نظرسنجی خدمات سایتهای فروشگاهی

امیر نجفی انامقی ۱۷ بهمن ۱۴۰۰


امروزه خرید و فروش از سایتهای فروشگاهی رواج بسیاری دارد. صاحبان این مشاغل باید نظرات کاربران را برای بهبود خدمات خود جویا شوند. نظرسنجی از کاربران در این فروشگاهها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

خدمات سئو
دلایل بازنویسی تگ عنوان توسط الگوریتمهای گوگل+راه حلها

امیر نجفی انامقی ۰۸ شهریور ۱۴۰۲


گوگل در برخی موارد اقدام به بازنویسی تگ عنوان (Title tag) وب سایتها می کند. در این مقاله به بررسی دلایل این امر می پردازیم و به ارائه بر خی راه حلها می پردازیم

خدمات سئو
توصیه های مهم گوگل برای سئوی وب‌ سایت در سال ۲۰۲۲

امیر نجفی انامقی ۲۱ اسفند ۱۴۰۰


الگوریتم‌های گوگل هرسال تغییر می‌کنند، صاحبان مشاغل، وب‌سایت‌ها و وب مسترها نیز باید از این تغییرات مطلع باشند تا در صفحه نتایج جستجو، رتبه مناسبی را کسب کنند.

خدمات سئو
نکات مهم سئوی تکنیکال قبل از لینک سازی

امیر نجفی انامقی ۲۴ فروردین ۱۴۰۱


قبل از لینک سازی باید نکات مهمی را در مورد سئوی تکنیکال رعایت کنید. در این مقاله چک‌لیست نکات مهم سئوی تکنیکال قبل از لینک سازی را معرفی می‌کنیم.

خدمات سئو
طراحی مناسب و سئوی صفحه سوالات متداول

امیر نجفی انامقی ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱


صفحه سوالات متداول هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است. زیرا جواب بسیاری از سوالات در داخل این صفحه است. در این مقاله نکاتی را معرفی می کنیم تا صفحه سوالات متداول مفید و بهینه ای داشته باشید تا از این طریق رتبه مناسبی در موتورهای جستجو کسب کرده و ترافیک بیشتری جذب کنید.

خدمات سئو
نرخ کلیک چیست؟ ۳ سیگنال بسیار مهم مبتنی بر کلیک در سئو

امیر نجفی انامقی ۲۴ خرداد ۱۴۰۱


هر آنچه درباره نرخ کلیک (Click through rate) لازم است بدانید و تأثیر آن در سئو و راهکارهای افزایش رتبه از طریق کلیک را از زوایای گوناگون بررسی می‌کنیم.

رباتیک و هوش مصنوعی
کاربرد هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در صنعت ترجمه

امیر نجفی انامقی ۲۲ مهر ۱۴۰۱


ترجمه انسانی از زمانها گذشته رایج بوده است. اما وقتی کامپیوتر و هوش مصنوعی با این صنعت تلفیق می شود باعث جذابیت و تحولات عمیقی در آن می شود. در این مقاله ترجمه ماشینی و انسانی را بهم مقایسه کرده و سپس به نحوه ترجمه ماشینی و کاربرد آن در صنعت ترجمه می پردازیم.

خدمات سئو
معرفی موتورجستجوی جایگزین گوگل

امیر نجفی انامقی ۲۸ مهر ۱۴۰۱


موتورهای جستجو، نقش مهمی در یافتن نتایج از بین تعداد فراوان وب سایتها در اینترنت دارند. محبوبترین موتور جستجو گوگل است. اما جالب است بدانید که موتورهای جستجوی دیگری در دنیا وجود دارند که باید آنها را هم امتحان کنید.

رباتیک و هوش مصنوعی
کاربرد هوش مصنوعی در طراحی و توسعه نرم افزار

امیر نجفی انامقی ۰۷ آذر ۱۴۰۱


هوش مصنوعی روز به روز در حال پیشرفت است و عرصه‌های گوناگونی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. صنعت نرم‌افزار نیز در همه مراحلش ازجمله نیاز سنجی، طراحی، کد نویسی، استقرار تحت تأثیر هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و الگوریتم‌های آن قرار گرفته است.

خدمات سئو
کامل‌ترین چک لیست سئوی داخلی برای جذب ترافیک بیشتر در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۳۰ آذر ۱۴۰۱


با به‌کارگیری نکات ذکرشده در این چک‌لیست، ترافیک و رشد بیشتری را در سایت خود شاهد خواهید بود و سایت شما در گوگل رتبه برتر خواهد بود.

رباتیک و هوش مصنوعی
۳۵ کتاب پرفروش هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در ۲۰۲۲

امیر نجفی انامقی ۱۵ دی ۱۴۰۱


هوش مصنوعی یکی از حوزه‌های پرطرفدار و پرکاربرد دنیای فن‌آوری اطلاعات است. در این پست بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در ۲۰۲۲ را معرفی می‌کنیم.

تولید محتوا
معرفی ۳۰ نکته مهم و کاربردی پاورپوینت

امیر نجفی انامقی ۲۳ بهمن ۱۴۰۱


پاورپوینت (PowerPoint) نرم‌افزاری بسیار ساده و کاربردی برای ساخت فایل‌های چند رسانه‌ای است. برای افرادی که قصد ارائه مطلب به صورت حرفه ای را دارند یادگیری پاورپوینت امری ضروری است.

تولید محتوا
۴۰ ترفند مهم و کاربردی مایکروسافت ورد (word) برای افزایش خلاقیت

امیر نجفی انامقی ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲


مایکروسافت ورد یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین نرم‌افزارهای واژه‌پرداز است که به‌طور گسترده توسط کاربران زیادی در دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. آشنایی با قسمت‌های مختلف آن باعث می‌شود که ویرایش متون را با خلاقیت انجام دهیم. در این پست ۴۰ ترفند مهم و کاربردی این نرم‌افزار را معرفی می‌کنیم.

تولید محتوا
آموزش استفاده از افزونه ویراستیار در مایکروسافت ورد

امیر نجفی انامقی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲


نرم‌افزار ویراستیار افزونه‌ای برای مایکروسافت وُرد است که خطاهای املایی و اشتباهات ویرایشی و نشانه‌گذاری متون فارسی را اصلاح می‌کند. در این پست به بررسی این افزونه می پردازیم

خدمات سئو
تاثیر بازخورد (Feedback) در افزایش کیفیت محتوا و عملکرد

امیر نجفی انامقی ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲


محتوا تأثیر زیادی در جذب مخاطب دارد. وقتی با آخرین روش‌ها و ترفندهای سئو و تولید محتوا، محتوایی تولید شد باید دید که آیا نیازهای کاربر برآورده شده است؟ دریافت بازخورد (feedback) از کاربر، تحلیل آن‌ها، اعمال تغییرات بر اساس تحلیل‌های انجام‌شده و بررسی آثارِ تغییرات، ۴ مرحله مهم و اساسی در این زمینه هستند که در این پست آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

رباتیک و هوش مصنوعی
سوال و جواب درباره ربات هوش مصنوعی چت جی پی تی (chat gpt)

امیر نجفی انامقی ۱۵ خرداد ۱۴۰۲


ChatGPT یک مدل زبانی هوش مصنوعی است که توسط شرکتOpenAI توسعه داده شده و بر پایه معماریGPT (Generative Pre-trained Transformer) ساخته شده است که یکی از پیشرفته‌ترین معماری‌های شبکه‌های عصبی است. این مدل قادر به پاسخگویی به سوالات، تولید متن و حتی تولید دنباله‌های متنی بلندتر است. در این پست چند سوال درباره این ربات از خود ربات پرسیده شده است.

خدمات سئو
چک لیست ویژگیهای مهم سایتهای فروشگاهی

امیر نجفی انامقی ۱۹ خرداد ۱۴۰۲


خرید و فروش آنلاین امروزه رواج بیشتری دارد سئو یا بهینه سازی سایتهای فروشگاهی نیز از اهمیت خاصی برخوردار است در این مقاله نکات مهم در زمینه سئوی سایت فروشگاهی را ارائه می کنیم

خدمات سئو
۲۵ وب سایت رایگان دانلود تصویر برای کسب‌ و کارهای مختلف

امیر نجفی انامقی ۲۰ مرداد ۱۴۰۲


تصاویر می‌توانند اگر درست و باکیفیت انتخاب شوند، گویاتر از هزاران کلمه باشند و در جذب ترافیک وب‌سایت یا وبلاگتان تأثیر زیادی داشته باشند. در این پست تعدادی از این وب‌سایت‌ها را برای دانلود تصویر معرفی می‌کنیم.

خدمات سئو
معرفی ۳۲ منبع برای یادگیری آنلاین سئو در ۲۰۲۳

امیر نجفی انامقی ۲۶ شهریور ۱۴۰۲


باخبر ماندن از آخرین تغییرات سئو تنها راه دیده شدن در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو است. در این پست از داده پرداز باهر ارس، معتبرترین منابع برای یادگیری آنلاین سئو و تولید محتوا معرفی می شود.

رباتیک و هوش مصنوعی
کاربرد ربات هوش مصنوعی (Chat GPT) در یادگیری زبان در ۲۰۲۴

امیر نجفی انامقی ۱۷ مهر ۱۴۰۲


با ظهور ربات‌های هوش مصنوعی یادگیری مهارت‌های زبان دچار تحول شگرفی شده است. در این پست از وبلاگ داده پرداز باهر ارس به بررسی نقش ربات Chat GPT در یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازیم.

خدمات سئو
چک‌ لیست سئوی داخلی فروشگاه‌های اینترنتی در ۲۰۲۴ + فیلم آموزشی

امیر نجفی انامقی ۲۴ مهر ۱۴۰۲


سئوی داخلی فروشگاه‌ اینترنتی موارد زیادی ازجمله جستجوی کلمات کلیدی، بهینه‌سازی محتوا، سئوی تصاویر، ویدئوی محصولات و تجربه کاربری را شامل می‌شود در این پست کامل‌ترین چک‌لیست سئوی سایت‌های فروشگاهی را برای جذب ترافیک و فروش بیشتر ارائه می‌دهیم.

خدمات سئو
ترفندهای سئوی نقشه سایت برای بهتر دیده شدن در موتورهای جستجو (آپدیت ۲۰۲۴)

امیر نجفی انامقی ۰۵ آذر ۱۴۰۲


نقشه سایت برای طراحان وب‌سایت، سئوکاران و موتورهای جستجو در درک بهتر ساختار وب‌سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این پست ترفندهای مهم سئوی سایت را ارائه می‌دهیم.

خدمات سئو
چک لیست ترفندهای نوشتن هدلاینها موثر برای جذب مخاطب (آپدیت ۲۰۲۴)

امیر نجفی انامقی ۱۹ آذر ۱۴۰۲


هدلاینها در جذب مخاطب و تبدیل آن‌ها به مشتری یا خریدار سهم بسزایی دارند. در این پست ترفندهایی را معرفی می‌کنیم که با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید تغییرات چشمگیری در جذب مخاطب داشته باشید.

خدمات سئو
چک لیست کامل سئوی تگهای هدر (H Tags) برای جذب ترافیک بیشتر

امیر نجفی انامقی ۲۷ آذر ۱۴۰۲


تگ‌های هدر (H Tags) اگر جذاب نوشته شوند هم در جذب مخاطب تأثیر دارند و هم ازنظر سئو برای موتورهای جستجو سیگنال مهمی محسوب می‌شوند. در این پست نکات مهم در سئوی تگ‌های هدر را ارائه می‌دهیم.

خدمات سئو
بودجه خزش چیست؟ راههای بهینه سازی crawl budget

امیر نجفی انامقی ۱۰ بهمن ۱۴۰۲


در این پست با مفهوم بودجه خزش و اهمیت آن در بهبود سئو وب‌سایت‌ آشنا می‌شوید. با خواندن این پست، می‌توانید بهبود در دسترسی و ایندکس صفحات مهم وب‌سایت خود در موتورهای جستجو را تجربه کنید و رتبه‌بندی وب‌سایت خود را بهبود دهید.

خدمات سئو
۲۴ راهکار برای بهینه سازی سرعت بارگذاری وب سایت (page speed)

امیر نجفی انامقی ۲۰ بهمن ۱۴۰۲


بهینه‌سازی سرعت بارگذاری وب‌سایت می‌تواند کاربر را جذب کند و نرخ تبدیل را افزایش دهد. در این پست ۲۴ روش برای بهینه‌سازی سرعت صفحات وب‌سایت ارائه می‌دهیم.

خدمات شرکت

راهنمای خرید آنلاین (دیجی راهنما)

راهنمای خرید آنلاین انواع محصولات دیجیتال، آرایشی و بهداشتی، هنری، کتاب، اسباب بازی، سرگرمی،  ... 

سـئو و بهینه سازی

بهینه سازی صفحات وب، جذب ترافیک بالا برای وب سایت تولید محتوا برای پلتفرمهای مختلف

تولید محتوا

تولید انواع محتوای متنی، گرافیکی برای پلتفرمهای مختلف در زمینه های مختلف، تایپ، ورود داده در اکسل، رسم نمودار، spss 

کافی نت مجازی

ارائه انواع خدمات اینترنتی به صورت غیر حضوری

ثبت سفارش خدمات

ثبت سفارش آنلاین انواع خدمات شرکت داده پرداز باهر ارس

سوالات متداول

سوالات متداول درباره انواع خدمات شرکت

الکوریتم و برنامه نویسی

انواع خدمات برنامه نویسی- طراحی، توسعه و پشتیبانی صفحات وت- طراحی الگوریتم- طراحی و اجرای اپلیکیشن های اندرویدی 

رباتیک و هوش مصنوعی

معرفی آخرین و به روزترین خبرها، ابزارها و مقالات از دنیای رباتیک و هوش مصنوعی